4. 5. 6. 7. 8. Sınıf Yazılı Soruları ve Cevapları 2022 2023

yazılı sorularıYeni eğitim öğretim yılı için hem birinci dönem hem de ikinci dönem adına 4., 5., 6., 7., 8. sınıf yazıları ve cevapları sayfamızda sizler için hazırlandı. Ortaokul öğrencilerinin yazılılara hazırlık aşamasında ya da öğretmenlerin okullarda yapacakları yazılılar için örnek teşkil edecek bu soruları en son yeni müfredata göre hazırlanmış olan 2022 2023 eğitim öğretim yılı yazılı sorularıdır. Aşağıdan istediğiniz sınıfa tıklayarak gerekli yönlendirmeleri geçerek yazılı sorularını indirebilirsiniz. Elbetteki burada yer alan sorular birebir yazılınızda çıkmayabilir ama mutlaka benzer ya da yakın sorular çıkacaktır. Çünkü sitemizde yer alan tüm yazılı soruları bizzat öğretmenler tarafından hazırlanmıştır. Bu sebeple oldukça kaliteli yazılı sınav soruları olduğunu söyleyebiliriz.

Sayfamızda Türkçe, Fen Bilimleri, Matematik, İngilizce, Sosyal Bilgiler, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi yazılı soruları yer almaktadır. Her bir dersin her bir yazılısı için tam 10 farklı örnek yazılı sınavı ekledik. Böylelikle tek bir örnek üzerinden hareket etmek yerine tüm yazılı sorularını göz önüne almanız hedeflendi.

Ortaokul Tüm Sınıflar Yazılı Soruları

4. Sınıf Yazılı Soruları İçin Tıkla (2022 2023)

5. Sınıf Yazılı Soruları İçin Tıkla (2022 2023)

6. Sınıf Yazılı Soruları İçin Tıkla (2022 2023)

7. Sınıf Yazılı Soruları İçin Tıkla (2022 2023)

8. Sınıf Yazılı Soruları İçin Tıkla (2022 2023)

Yukarıda yer alan bağlantılara tıklayarak ilgili yazılı yoklama sorularının olduğu sayfaya giderek dosyaları indirmeye başlayabilirsiniz.

Yazılı Soruları 2022 2023 İçin Yorumlarınızı ve Önerilerinizi Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

 

Benzer Konular:

8 Yorum Yapılmış, Siz de Yorumunuzu Hemen Yazabilirsiniz

 1. Emine

  Arkadaşlar yazılı sorularını indirmek için istediğiniz sınıfı seçip sonra kaçıncı yazılı olduğuna tıklayın bir sürü soru çıkıyor. yani bilmeyen olursa diye dedim.

  Cevap Yaz
 2. ülkücü

  sayenizde son yazılıdan iyi puan aldım. iyiki buradakileri de çözdüm yoksa nanaydı ya

  Cevap Yaz
  1. Ecrin

   Arkadaşlar ben indirdim tıklayın iniyor sonra açın word belgesi olarak sorular açılıyor çok iyi yani.

   Cevap Yaz
 3. erkan kut

  arkadaşlar indiremeyenlere söylüyorum istediğiniz ders linkine tıklayın sonra açılan sayfada 10 tane örnek yazılı çıkıyor istediğiniz indirin hepsi süper sorular

  Cevap Yaz
 4. fatma

  Neden acilmiyor yeni sekme nereden acilmiyor

  Cevap Yaz
 5. melis güner

  yazılı sorularının hepsi süper hazırlanmış geçen yıl da buradan bakıyordum hep 90-100 alıyordum. öğretmenimiz yine buradan sorarsa bu sene yine bol bol puanlar geliyor demektir 🙂

  Cevap Yaz
  1. fatma

   Tabi tabi biz bakiyoruz neden oyle olmuyor

   Cevap Yaz
  2. ilkbal

   AYNEN YA matematikden100aldm

   Cevap Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir