8. Sınıf İnkılap Tarihi 1. Dönem 1. Yazılı Soruları ve Cevapları 2022 2023 İndir

İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersi 8. sınıflar için yazılı soruları sayfamızda sizler için hazırlandı. Okullarda 1. sınavlar yapılmaya başlandı. Öğrencilerimiz için 8. sınıf İnkılap Tarihi 1. Dönem 1. Yazılı Soruları ile cevapları birden fazla örnek olarak aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz. Konunun anlaşılması bu dersin öğrenilmesi için yeterli değildir. Konuları bilmenin yanında bu bilgilerden hareketle yorum da yapabilirsiniz. Bu ise bol bol test çözerek kazanılabilecek bir niteliktir.  Konularla günlük yaşantı arasında ilişkiler kurmalısınız. Anlatılan konuları adeta gözünüzde canlandırmalısınız. Bunun için kitaplarla yer alan görsel malzemelerden (resim, grafik, tablo…) yararlanabilirsiniz.

Yanlış yaptığınız sorular üzerinde durarak doğru cevabını ve sebebini mutlaka öğrenmelisiniz. Bu, ilk etapta zaman kaybı gibi görülürse de ileride size zaman kazandırdığını ve artık daha az hata yaptığınızı göreceksiniz. Yeni müfredata uygun olarak 2022 2023 1. Dönem 8. Sınıf İnkılap Tarihi 1. Yazılı soruları indir yükle cevap anahtarlı test soruları çoktan seçmeli doğru yanlış boşluk doldurmaca usulü karışık hazırladığımız el emeği göz nuru aşağıdan indirip zipli dosyadan çıkarttıktan sonra kullanabilirsiniz.

1.Dönem 8. Sınıf İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 1. Yazılı Soruları (10 Farklı Yazılı Sorusu Linklere Tıklayarak İndirebilirsiniz.)

Yazılı Soruları Örnek 1 İçin Tıkla Yazılı Soruları Örnek 6 İçin Tıkla
Yazılı Soruları Örnek 2 İçin Tıkla Yazılı Soruları Örnek 7 İçin Tıkla
Yazılı Soruları Örnek 3 İçin Tıkla Yazılı Soruları Örnek 8 İçin Tıkla
Yazılı Soruları Örnek 4 İçin Tıkla Yazılı Soruları Örnek 9 İçin Tıkla
Yazılı Soruları Örnek 5 İçin Tıkla Yazılı Soruları Örnek 10 İçin Tıkla

8. Sınıf İnkılap Tarihi Yazılı Soruları Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

Benzer Konular:

1 Yorum Var, Siz de Yorumunuzu Hemen Yazabilirsiniz

  1. Hasan Ali

    Sorular iyi hemde çok iyi inşallah bizim hocalarda böyle sorarlar da sınıfta kalmadan geçeriz bu sene de yoksa işimiz var 🙁

    Cevap Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir