8. Sınıf Türkçe 2. Dönem 3. Yazılı Soruları ve Cevapları 2016

8. sınıf öğrencileri için yazılı soruları paylaşmaya devam ediyoruz. TEOG gibi zorlu bir sınavın ardından okullarda son maraton koşulacak. 2. dönem 8. sınıf 3. yazılı soruları ve cevapları sizler için derledik. Sayfamızdan aşağıdaki bağlantılara tıklayarak 8. sınıf Türkçe 2. dönem 3. yazılı soruları 2016 uyumlu olarak indirebilirsiniz. Sayfamızda paylaştığımız yazılı soruları birebir sizin öğretmeniniz tarafından sorulacak diye bir kaide yok ancak, benzer sorular çıkacaktır. Bu sebeple aşağıda test, çoktan seçmeli, doğru yanlış, boşluk doldurmaca şeklinde karışık yer alan 8. sınıf Türkçe yazılı sorularını indir ve hemen yazılıya çalışmaya başlayın.

Okullarda artık son yazılılar yapılıyor. 2. dönem Türkçe son yazılı sorularını çözerek sınava en iyi alıştırmayı yapmış olacaksınız. E okul uyumlu yazılı soruları sayfamız sizler için sürekli güncellenmeye devam edecek. İndirmek için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz.

8. Sınıf Türkçe 2. Dönem 3. Yazılı Soruları :

Türkçe 8. Sınıf 2. Dönem 3. Yazılı Soruları Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

Benzer Konular:

1 Yorum Var, Siz de Yorumunuzu Hemen Yazabilirsiniz

  1. cabbar (Post author)

    Sınav aslında çok zor değildi ama sorular biraz fazla uzun olduğu için ben çok oyalandım, onun dışında sorular basitti tamamına yakına yapılabilirdi..

    Cevap Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir